• image0
  • image1
  • image2
  • image3
  • image5
  • image6
image0

image0

image1

image1

image2

image2

image3

image3

image5

image5

image6

image6

Previous
Next

Meme Estetiği

Çene Cerrahisi

Meme Göğüs Estetiği

Meme estetiği veya göğüs estetiği ameliyatı başlıklarını meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme ameliyatları olarak sıralayabiliriz.

Çene İleriliği Geriliği

Çene ileriliği ve çene geriliği tedavisi çene cerrahi ameliyatları ile sağlanmaktadır. Çift çene ve çene ucu cerrahisi de bu alandaki başlıklardan diğerleridir.

Burun Estetiği

Liposuction

Burun Esettiği Ameliyatı Burun estetiği ameliyatı, öncelikli olarak solunum tedavisi için yapılır ve sonra kişinin yüzüne uygun bir burun da elde edilir. Burun estetiği fiyatları uygun bütçelidir.
Liposuction Liposuction, vücuttan yağ alma yöntemidir. Vücudu şekillendirmek için vücudun belirli bölgelerinden direkt olarak yağların çekilmesi işlemidir.

Saç Ekimi

Botox ®

Saç Ekimi Saç ekimi, kişinin kendi saçlarının bir kısmının alınarak, dökülmüş bölgelere ekilmesiyle yapılır. Ekilen saçlar dökülmemeye kodludur.
Botox - Botoks Botoks maddesi, özellikle yüz bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesi amacıyla yüzdeki gerekli yerlere enjekte edilir.

 

Etiketler: Göğüs Estetik Ameliyatları, Silikon Yaptırma fiyatları, Meme Büyütme Küçültme Dikleştirme, Burun Estetiği Fiyatları, Botoks Fiyatları, Liposuction, Çene Bozuklukları Tedavisi, Çene İleriliği Geriliği Ameliyatları, Saç Ekim Merkezleri, Saç Ekim Fiyatları, Estetik Cerrahi Doktoru İstanbul, Çavdar & İşçi Estetik Plastik Cerrahi Merkezi İstanbul, Estetik Merkezleri İstanbul, Ci Estetik

TELİF HAKKI

Copyright © 2014 Çavdar & İşçi
Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi

 

BASINDA YER ALAN MAKALELERİMİZ

YASAL UYARI

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar